Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Kariéra

VM TOP s.r.o. se zabývá velkoobchodem a maloobchodem sortimentem voda, topení, plyn, sanita a koupelny. Firma vznikla už před 14 lety.
Postupně jsme sbírali zkušenosti a dali do firmy vše, co bylo v našich silách.

Nyní hledáme kolegy do svého týmu. Poctivé, pečlivé a loajální. Jako odměnu nabízíme příjemné neformální prostředí, ve kterém se vám bude dobře pracovat, podporu v začátcích a přátelské spolupracovníky, kteří vás v práci nenechají tápat. A samozřejmě platové ohodnocení, které vám bude dělat radost.

Proč u nás pracovat

  • Nabízíme benefity jako příspěvek na penzijní pojištění.
  • Možnost školení, realizace a prosazení vlastních nápadů.
  • Rádi přijmeme všechny, kdo mají chuť se učit.
  • Zodpovědným pracovníkům rádi umožníme flexibilní pracovní dobu dle potřeby,
    pokud to je pro konkrétní pozici možné.
  • Rádi si pomáháme a jsme k sobě přátelští.
  • Nabízíme pravidelné motivační bonusy.

Chcete u nás pracovat? Pošlete svůj životopis na vmtop@vmtop.cz.


 

Kde naše firma působí

Působíme regionálně v Libereckém, Středočeském a Královéhradeckém kraji. Naše společnost má hlavní sídlo v Praze – Vršovicích. Proto se místo výkonu práce může lišit podle toho, koho zrovna hledáme.

Jaká je naše firma

V naší firmě si vážíme schopnosti nacházet samostatně řešení a loajality. Stěžejní je pro nás dobrý přístup k zákazníkům. Je nás celkem 6, jsme k sobě vzájemně slušní a přátelští. Když si s pracovníky rozumíme, je naše spolupráce opravdu dlouhodobá.

 

Koho zrovna hledáme: